118 143
49 127
254 059
631 409

Geirangerfjord mot Prekestolen. Normann. T-13-29.      Annonse nr: 2499441

Stemplet 1970, har slitasje.    Porto: postens satser, Emb.kr.3. Samsender max 10 kort, da dette passer porto og konvolutt.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Annonse vist6
Geirangerfjord mot Prekestolen. Normann. T-13-29.
Annonse nr: 2499441
Selger:  beverman

Medlem siden: 27.08.2015
Sted: Tveit
Karakterer (2867)  Se selgers karakterbok