Molde. Normann. T-C-8.      Annonse nr: 2499432

Stemplet 1965.    Porto: postens satser, Emb.kr.3. Samsender max 10 kort, da dette passer porto og konvolutt.
Objektets tilstand
Utropspriskr 36,00
Slutter om 25d 0t 0min 58sek
Slutter11.10.2019 13:20:00
Annonse vist3

Selger:  beverman

Medlem siden: 27.08.2015
Sted: Tveit
Karakterer (2338)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 16.09.2019 13:19:02