Ålesund. Harstad.101 T 21.      Annonse nr: 2499405

Stemplet 1957, hjørneskader.    Porto: postens satser, Emb.kr.3. Samsender max 10 kort, da dette passer porto og konvolutt.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Slutter om 24d 23t 47min 33sek
Slutter11.10.2019 13:05:00
Annonse vist3

Selger:  beverman

Medlem siden: 27.08.2015
Sted: Tveit
Karakterer (2338)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 16.09.2019 13:17:27