BL 3 1:E DAG STEMPLET NORVEX 13/6 1980(131)      Annonse nr: 2498842
BL 3 1:E DAG STEMPLET NORVEX 13/6 1980(131)

BL 3 1:E DAG STEMPLET NORVEX 13/6 1980(131)SE BILD!

BETALING 3 DAGER ETTER AUKSJONENS AVSLUT, PÅ GRUNN AV REISER I ARBEIDE.

SAMSENDER KUN AUKSJONER SOM AVSLUTES  PÅ SAMME DATO.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet11.09.2019 14:55:54
Slutter29.09.2019 21:25:00
Solgt forkr 6,00
Annonse vist17
Annonse nr: 2498842
Høyeste Budgiver helse01 (32842)  Se budgivers karakterbok
helse01kr 6,0026.09.2019 14:42:39
Leif H.kr 4,0013.09.2019 14:09:52
Topgunkr 3,00 (Autobud)13.09.2019 14:09:52
Topgunkr 1,0011.09.2019 20:33:23
Selger:  Berlingo01
Profilbilde   Medlem siden: 06.07.2015
Sted: Sarpsborg
Karakterer (6074)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 26.02.2020 19:48:29