AALESUND - fra fiskeberget (Oppi nr 58)      Annonse nr: 2498331

Småformat. Brukt 1919. Ubetydelig hjørneslitasje.
Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet11.09.2019 11:11:01
Slutter13.09.2019 22:08:00
Solgt forkr 17,00
Annonse vist5
AALESUND - fra fiskeberget (Oppi nr 58)
Annonse nr: 2498331
Høyeste Budgiver qxdonna (1527)  Se budgivers karakterbok
qxdonnakr 17,00 (Autobud)13.09.2019 11:23:54
birgholkr 15,0013.09.2019 11:23:54
qxdonnakr 13,0011.09.2019 20:21:21
terjedkr 12,00 (Autobud)11.09.2019 20:21:21
terjedkr 5,0011.09.2019 14:53:11
Selger:  Steinaan

Medlem siden: 14.05.2016
Sted: Askim
Karakterer (20)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 20.09.2019 06:16:54