www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
99. S/h-kort 'Skjoldevik. Ryfylke' brukt -12. S. E. E.       Annonse nr: 2497933

 

Beskrivelse
163970

99. S/h-kort 'Skjoldevik. Ryfylke' brukt -12. S. E. E. Endsjø. K-2-3
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 50,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet10.09.2019 22:22:30         
Slutter18.09.2019 13:17:00
Solgt forkr 295,00  
Annonse vist70
Referanse nr/#Weekly2018-08
99. S/h-kort 'Skjoldevik. Ryfylke' brukt -12. S. E. E.
Annonse nr: 2497933
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver trulsaa (118)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
trulsaakr 295,00 (Autobud)18.09.2019 07:04:50
berger49kr 270,0018.09.2019 07:04:50
trulsaakr 235,00 (Autobud)18.09.2019 07:04:03
berger49kr 210,0018.09.2019 07:04:03
trulsaakr 130,00 (Autobud)17.09.2019 19:47:15
samlertorgetkr 110,0017.09.2019 19:47:15
trulsaakr 95,0015.09.2019 13:15:23
olje3kr 88,00 (Autobud)15.09.2019 13:15:23
olje3kr 75,00 (Autobud)12.09.2019 15:33:25
birgholkr 70,0012.09.2019 15:33:25
olje3kr 65,0012.09.2019 10:26:51
alffrankkr 60,00 (Autobud)12.09.2019 10:26:51
alffrankkr 55,0011.09.2019 10:52:56
berger49kr 50,0011.09.2019 06:35:57
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (2977)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 19.09.2019 12:04:46
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter