Pyton. 1990 nr.11      Annonse nr: 2492144

Et meget pent blad helt uten bretter, rifter og løse sider. Kun litt "småskurv" helt ytterst på forsidens langside og litt meget svak slitasje langs ryggen.
Objektets tilstand
Utropspriskr 40,00
Kjøp nåkr 60,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 16d 20t 36min 14sek
Slutter05.10.2019 23:35:00
Annonse vist5

Karakterer (939)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.09.2019 02:58:46