HØST;På Sterke Vinger- NY!      Annonse nr: 2491522

LIMITERT-REPRESS

TITTEL: PÅ STERKE VINGER
UTGIVELSESÅR: 2012
PLATESELSKAP: PAN RECORDS
PRODUSERT: NORGE

Kvalitet Plate: NY
Cover:  NY
VEDLEGG:

Se bilder....

VINYLGRADERING

LB = Les beskrivelse
Coveret kan ha småslitasje
VG = VERY GOOD = noe slitt, men fullt spillbar knitter og knepp forekommer.
coveret har bretter, rift og annen slitasje.
GD = GOOD = Slitt plate, masse knitring, men IKKE HAKK!
Coveret er ikke pent og kan ha skriblerier og mangler.

Bruker også +/-

FRAKTKOSTNADER
Postens satser på brev og pakker.

Hos COMIX får du kjøpt det meste av tegneserier og vinyl i alle prisklasser.
Både for samlere, og for deg som ikke er så opptatt av topp kvalitet.
Skulle du mangle noe i samlingen din, kan du sende meg ei mankoliste,
Jeg garanterer at du får den varen som du betaler for,
pakket og sendt på en god og trygg måte... Men jeg er heldigvis ikke ufeilbar.
Skulle det skje en feil; ta kontakt med meg,
så ordner vi dette i fellesskap:-)
Mvh. Kenneth
E-post: [email protected]
Tlf: 41648938

Objektets tilstand
Utropspriskr 400,00
Startet29.11.2019 12:40:41
Slutter13.12.2019 12:40:41
Annonse vist54
HØST;På Sterke Vinger- NY!
Annonse nr: 2491522
Selger:  COMIX

Medlem siden: 16.07.2015
Sted: SLATTUM
Karakterer (20)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 14.12.2019 08:34:53