SÆBØVIK 5454 13-1-83 BREV NK 920 HORDALAND      Annonse nr: 2484832
Velg bildeVelg bildeVelg bilde

LITT KANTSLITASJE.

PORTO 23,- I NORGE.

HAR PAYPAL KONTO.

KJØPER EN FLERE OBJEKT FRA MEG SÅ SENDER JEG SAMLET.

Kjøper betaler porto
Objektets tilstand
kr 23,00
Utropspriskr 10,00
Startet28.09.2019 18:21:12
Slutter12.10.2019 18:21:12
Annonse vist5
SÆBØVIK 5454 13-1-83 BREV NK 920 HORDALAND
Annonse nr: 2484832
Selger:  SverreG

Medlem siden: 30.10.2015
Sted: Sveio
Karakterer (4870)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 15.10.2019 19:32:48