GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
SANDNES 27-8-46. To stp på klipp med par Nk 246 og 252. Ikke      Annonse nr: 2482270

 

Beskrivelse
150070 SANDNES 27-8-46. To stp på klipp med par Nk 246 og 252. Ikke registrert i Aspaker 2017.
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
Auksjonstype Butikkvare
Salgspriskr 100,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Annonse vist18
Referanse nr/#Norstamps-shop
Du er ikke logget inn

Logg inn for å legge inn bud på dette objektet.

Ikke medlem ? Klikk her.

Glemt Brukernavn eller passord ?.


 
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (3492)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 14.12.2019 17:12:37
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter  
Count::