GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
KVINESDAL 1941. Lot 8 x Nk 285 med deler av hjelpestp.      Annonse nr: 2482248

 

Beskrivelse
150026 KVINESDAL 1941. Lot 8 x Nk 285 med deler av hjelpestp.
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
Auksjonstype Butikkvare
Salgspriskr 100,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Annonse vist15
Referanse nr/#Norstamps-shop
KVINESDAL 1941. Lot 8 x Nk 285 med deler av hjelpestp.
Annonse nr: 2482248
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver arvejohan123 (2)  Se budgivers karakterbok  
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (3492)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 14.12.2019 16:09:35
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter