Danmark AFA 0273      Annonse nr: 2475476

* * * * * *
Som scan
* * * * * * * * * *
Ved stemplede frimærker får du altid de afbildede frimærker.
* * * * * * * * * * * * * *
Stemplede mærker kan være afstemplet af Postmyndighederne til samlerbrug.
* * * * * * * * * * * * * * * * * *
Overtrykte mærker er, med mindre det fremgår af overskriften, uden garanti.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Det vundne sendes som prioritetspost fra Polen (eller Danmark) normalt første hverdag efter at betaling er registreret. Portopris er 40 NOK uanset hvor mange auktioner der vindes. Ved samlet køb over 250 NOK sendes portofrit. Betaling via PAYPAL (med et tillæg på 5%) til [email protected] eller til NORDEA Danmark IBAN DK6020004070405461 SWIFT NDEADKKK saa betalingen modtages i NORSKE KRONER.
Objektets tilstand
kr 40,00
Utropspriskr 1,00
Startet09.09.2019 01:35:20
Slutter16.09.2019 01:35:20
Annonse vist1
Danmark AFA 0273
Annonse nr: 2475476
Selger:  villyboel
Profilbilde   Medlem siden: 01.12.2002
Sted: Dobra
Land: POLAND
Karakterer (31)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 20.09.2019 14:56:24