117 073
49 939
254 697
632 893

Finland-Afa: 958 - Julefrimerke 1984 **      Annonse nr: 2474919

Postfriskt. Arkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse og kjøper må betale returporto. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på frimerket(ene).

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 7 dager etter mottatt faktura.

Fraktomk.: NOK 34,-opp til 100g (DKK 27,-), opp til 250g NOK 68,- (DKK 54,-). Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager i max. 2 mnd. kan avtales. Ved samlet kjøp for over NOK 400,- sendes samlingen portofritt.

Objektets tilstand
kr 34,00
Utropspriskr 1,00
Annonse vist3
Finland-Afa: 958 - Julefrimerke 1984 **
Annonse nr: 2474919
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (16689)  Se selgers karakterbok