FDC Norwex 80 II 5.10.79 SFK vignett-Norving befordring      Annonse nr: 2471129

Nk 850-53. Skiens Filatelistklubb vignett. Stemplet og signert ’Befordret med A/S Norving. 3701 Skien’.

Objektets tilstand
kr 24,00
Utropspriskr 1,00
Startet22.08.2019 13:32:59
Slutter02.09.2019 20:28:00
Solgt forkr 3,00
Annonse vist15
FDC Norwex 80 II 5.10.79 SFK vignett-Norving befordring
Annonse nr: 2471129
Høyeste Budgiver MortenSB (1438)  Se budgivers karakterbok
MortenSBkr 3,0002.09.2019 20:20:19
ArneMykr 1,0022.08.2019 14:12:21
Selger:  yesman

Medlem siden: 18.04.1999
Sted: 2010 Strømmen
Land:
Karakterer (1823)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 17.09.2019 17:31:26