116 727
26 602
256 041
640 293

Postfriske merker (NOK 100) til portobruk!!

Annonse nr: 2470515

Lot postfriske norske merker pålydende NOK 100, selges billigere enn pålydende. Valører fra 50 øre og opp til med 10 kr. Merkene er fra siste del av 70 tallet og opp til dagens dato. Scan er en illustrasjon av merkene som vil bli levert. Spesifikke ønsker om bestemte merker kan beklageligvis ikke etterkommes.

Kun reell porto tilkommer kjøp nå prisen.

Objektets tilstand
AuksjonstypeMultiobjekt Auksjon Multiobjekt
Utropspriskr 60,00
Antall tilgjengelig: 20 stk.
Startet06.02.2020 04:20:23
Sluttet09.02.2020 21:50:17
Annonse vist36 ganger
Annonse nr: 2470515
Selger:  only4you

Medlem siden: 05.08.2015
Sted: Sande
Karakterer (3437)  Se selgers karakterbok