Larsen, Gunnar; To mistenkelige personer. Gyldend. 1933      Annonse nr: 2468897

Fjerde tusen. O.o. 212 sider. Omslag av Finn Havrevold. Stedvis litt uvørent oppskåret. Ryggstripen forsterket med Scotch tape i nederkant. Brett i nedre høyre hjørne på foromslaget.
Objektets tilstand
Utropspriskr 100,00
Startet10.09.2019 17:06:01
Slutter17.09.2019 17:06:01
Annonse vist6
Larsen, Gunnar; To mistenkelige personer. Gyldend. 1933
Annonse nr: 2468897
Selger:  Shishkin   Verifisert bruker

Medlem siden: 16.03.2001
Karakterer (1724)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 17.09.2019 17:32:54