www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
2 kr 1906. Pen mynt! Utrop = pålydende      Annonse nr: 2468354
Velg bildeVelg bilde
  

Valgt bilde

 

Beskrivelse
163830

2 kr 1906. Pen mynt! Utrop = pålydende
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 2,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet20.08.2019 10:51:37         
Slutter28.08.2019 13:00:00
Solgt forkr 320,00  
Annonse vist94
Referanse nr/#Weekly2018-08
2 kr 1906. Pen mynt! Utrop = pålydende
Annonse nr: 2468354
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver KennyBall (35)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
KennyBallkr 320,0024.08.2019 09:27:24
davilaVerifisert brukerkr 295,00 (Autobud)24.08.2019 09:26:47
KennyBallkr 295,0024.08.2019 09:26:47
davilaVerifisert brukerkr 270,0021.08.2019 22:55:59
stital00kr 245,0021.08.2019 22:53:58
davilaVerifisert brukerkr 220,00 (Autobud)21.08.2019 22:53:38
stital00kr 200,0021.08.2019 22:53:38
davilaVerifisert brukerkr 120,00 (Autobud)20.08.2019 14:57:33
digaskr 100,0020.08.2019 14:57:33
davilaVerifisert brukerkr 33,00 (Autobud)20.08.2019 14:57:15
digaskr 30,0020.08.2019 14:57:15
davilaVerifisert brukerkr 4,0020.08.2019 14:17:15
Storm_ykr 3,00 (Autobud)20.08.2019 14:17:15
Storm_ykr 2,0020.08.2019 14:05:07
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (3010)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 20.09.2019 15:02:25
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter