Utydelig sign. n.v.hj. Norsk arbeide 490      Annonse nr: 2466377

Beskjeden slitasje

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet18.08.2019 09:40:10
Slutter25.08.2019 20:10:00
Solgt forkr 21,00
Annonse vist21
Utydelig sign. n.v.hj. Norsk arbeide 490
Annonse nr: 2466377
Høyeste Budgiver høyen (1723)  Se budgivers karakterbok
høyenkr 21,0025.08.2019 20:04:30
adrian0604kr 20,00 (Autobud)25.08.2019 20:04:30
adrian0604kr 17,0025.08.2019 19:58:20
høyenkr 15,00 (Autobud)25.08.2019 19:58:20
høyenkr 7,0025.08.2019 19:57:45
adrian0604kr 5,0018.08.2019 12:13:02

Karakterer (27328)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 17.09.2019 17:32:41