FINLAND: OL på Lillehammer 1994 komplett postfrisk      Annonse nr: 2466314

Afa nr 1225-28. Bare utgitt i miniark. Katalogverdi dkr 48 (for 4 enkeltmerker)

Fraktkostnader:
Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser.
Om TotenPhil: Dette er en hobbyaktivitet der jeg selger frimerker fra mange tiår som samler. Jeg har fremdeles mye å ta av, og regner med å sette opp noen hundre nye objekter omtrent hver måned framover.

Objektets tilstand
Salgspriskr 16,00
Startet14.10.2019 08:20:28
Slutter09.11.2019 00:38:27
Solgt forkr 16,00
Annonse vist15
FINLAND: OL på Lillehammer 1994 komplett postfrisk
Annonse nr: 2466314
Høyeste Budgiver sigyn braute (2404)  Se budgivers karakterbok
sigyn brautekr 16,0009.11.2019 00:38:27
Selger:  TotenPhil

Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (8186)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 14.11.2019 15:47:48