Svukuriset Turisthytte. Femundsmarka. Normann F-29-32      Annonse nr: 2462645

Brukt 1975. Noe hjørneslitasje.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet14.08.2019 20:07:35
Slutter22.08.2019 21:08:00
Annonse vist3
Svukuriset Turisthytte. Femundsmarka. Normann F-29-32
Annonse nr: 2462645
Selger:  Lorents

Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Hamar
Karakterer (13354)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 26.08.2019 10:44:14