Parti ved Engersjøen, Engerdal. Normann F-29-51      Annonse nr: 2462625

Postgått 1982. Ubetydelig hjørneslitasje.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet14.08.2019 19:49:44
Slutter22.08.2019 21:08:00
Annonse vist2
Parti ved Engersjøen, Engerdal. Normann F-29-51
Annonse nr: 2462625
Selger:  Lorents

Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Hamar
Karakterer (13354)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 26.08.2019 10:44:23