Kort m/stilige damer stmp Seattle. Wash. Dec 4 1915      Annonse nr: 2462611

Frimerket mangler.
Se bildene
(7)
Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Slutter om 10d 8t 51min 55sek
Slutter05.09.2019 19:39:00
Annonse vist3

Selger:  Dosy

Medlem siden: 26.10.2017
Sted: Åbogen
Karakterer (1177)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 26.08.2019 10:47:05