Blokk 26      Annonse nr: 2462576

Prakt/ lux stemplet Porsgrunn

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet14.08.2019 18:25:00
Slutter21.08.2019 14:00:00
Annonse vist21
Blokk 26
Annonse nr: 2462576
Høyeste Budgiver Erla (142)  Se budgivers karakterbok
Erlakr 5,0020.08.2019 17:48:08
helse01kr 4,00 (Autobud)20.08.2019 17:48:08
helse01kr 1,0016.08.2019 09:04:29

Karakterer (1806)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 16.09.2019 01:07:46