Blokk 10      Annonse nr: 2462573

Stemplet Haugesund

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet14.08.2019 18:20:00
Slutter21.08.2019 14:00:00
Solgt forkr 7,00
Annonse vist30
Blokk 10
Annonse nr: 2462573
Høyeste Budgiver svbern (4873)  Se budgivers karakterbok
svbernkr 7,0019.08.2019 08:21:09
helse01kr 5,00 (Autobud)19.08.2019 08:21:09
helse01kr 3,0016.08.2019 09:04:40
peddakr 1,0014.08.2019 21:05:58

Karakterer (1756)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 26.08.2019 01:44:50