Blokk 25      Annonse nr: 2462569

Litt svakt stemplet Haugesund

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet14.08.2019 18:20:00
Slutter21.08.2019 14:00:00
Solgt forkr 13,00
Annonse vist25
Blokk 25
Annonse nr: 2462569
Høyeste Budgiver sotoha (92)  Se budgivers karakterbok
sotohakr 13,00 (Autobud)20.08.2019 09:02:25
helse01kr 11,0020.08.2019 09:02:25
sotohakr 7,0018.08.2019 07:43:29
peddakr 5,00 (Autobud)16.08.2019 09:05:32
helse01kr 5,0016.08.2019 09:05:32
peddakr 1,0014.08.2019 21:06:56

Karakterer (1756)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 26.08.2019 01:40:05