LUX Stemplet Sverige 2002 " KÅGE " Skulptur      Annonse nr: 2462474
SVE-HEF-190813E-2002 Skulptur
SVE-HEF-190813E-2002 Skulptur

LUX Stemplet Sverige 2002 " KÅGE " Skulptur (se bildet)

Merker vist på bildet er merker som leveres

Objektets tilstand
Utropspriskr 9,00
Startet14.08.2019 17:41:01
Slutter25.08.2019 20:50:00
Solgt forkr 19,00
Annonse vist14
LUX Stemplet Sverige 2002 " KÅGE " Skulptur
Annonse nr: 2462474
Høyeste Budgiver jeheid (3505)  Se budgivers karakterbok
jeheidkr 19,00 (Autobud)25.08.2019 15:30:26
gunnm01kr 18,0025.08.2019 15:30:26
jeheidkr 15,00 (Autobud)24.08.2019 23:11:28
gunnm01kr 14,0024.08.2019 23:11:28
jeheidkr 11,0024.08.2019 21:39:25
gunnm01kr 10,0023.08.2019 13:31:18
jeheidkr 9,0016.08.2019 12:22:15

Karakterer (16100)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 26.01.2020 03:03:09