LUX Stemplet Sverige hefte-merker 1998 " KÅGE "      Annonse nr: 2462452
SVE-HEF-190813E-1998
SVE-HEF-190813E-1998

LUX Stemplet Sverige hefte-merker 1998 " KÅGE " 11.12 1998 Nationella Høgtider (se bildet)

Merker vist på bildet er merker som leveres

Objektets tilstand
Utropspriskr 9,00
Startet14.08.2019 17:30:58
Slutter25.08.2019 20:50:00
Solgt forkr 31,00
Annonse vist19
LUX Stemplet Sverige hefte-merker 1998 " KÅGE "
Annonse nr: 2462452
Høyeste Budgiver jeheid (3505)  Se budgivers karakterbok
jeheidkr 31,00 (Autobud)24.08.2019 23:12:18
gunnm01kr 31,0024.08.2019 23:12:18
jeheidkr 25,0024.08.2019 21:40:48
gunnm01kr 24,00 (Autobud)24.08.2019 21:40:48
gunnm01kr 21,0024.08.2019 09:43:44
jeheidkr 20,00 (Autobud)24.08.2019 09:43:14
gunnm01kr 20,0024.08.2019 09:43:14
jeheidkr 17,00 (Autobud)23.08.2019 13:29:13
gunnm01kr 16,0023.08.2019 13:29:13
jeheidkr 9,0016.08.2019 12:27:10

Karakterer (16108)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 29.01.2020 12:16:11