LUX Stemplet Sverige hefte-merker 1996 " KÅGE "      Annonse nr: 2462298
SVE-HEF-190813C-1996 Nobel
SVE-HEF-190813C-1996 Nobel

LUX Stemplet Sverige hefte-merker 1996 " KÅGE " 07.09.2000 Nobel (se bildet)

Merker vist på bildet er merker som leveres

Objektets tilstand
Utropspriskr 7,00
Startet14.08.2019 14:54:39
Slutter25.08.2019 20:45:00
Solgt forkr 41,00
Annonse vist21
LUX Stemplet Sverige hefte-merker 1996 " KÅGE "
Annonse nr: 2462298
Høyeste Budgiver gunner51 (931)  Se budgivers karakterbok
gunner51kr 41,00 (Autobud)25.08.2019 20:39:35
koloriuskr 41,0025.08.2019 20:39:35
gunner51kr 37,00 (Autobud)25.08.2019 20:37:38
koloriuskr 36,0025.08.2019 20:37:38
gunner51kr 30,00 (Autobud)25.08.2019 20:36:55
koloriuskr 29,0025.08.2019 20:36:55
gunner51kr 25,00 (Autobud)25.08.2019 20:36:21
koloriuskr 24,0025.08.2019 20:36:21
gunner51kr 21,00 (Autobud)25.08.2019 20:35:41
koloriuskr 20,0025.08.2019 20:35:41
gunner51kr 17,0025.08.2019 20:32:12
koloriuskr 16,0025.08.2019 09:35:44
jeheidkr 15,00 (Autobud)25.08.2019 09:35:44
jeheidkr 8,0016.08.2019 13:09:07
gunner51kr 7,0014.08.2019 15:59:10

Karakterer (16100)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 28.01.2020 15:09:07