LUX Stemplet Sverige hefte-merker 1995 " KÅGE "      Annonse nr: 2462283
SVE-HEF-190813C-1995 Nobel
SVE-HEF-190813C-1995 Nobel

LUX Stemplet Sverige hefte-merker 1995 " KÅGE " 08.11.1999 Nobel (se bildet) liten brett i marg (se bildet)

Merker vist på bildet er merker som leveres

Objektets tilstand
Utropspriskr 9,00
Startet14.08.2019 14:41:56
Slutter25.08.2019 20:40:00
Solgt forkr 21,00
Annonse vist11
LUX Stemplet Sverige hefte-merker 1995 " KÅGE "
Annonse nr: 2462283
Høyeste Budgiver kolorius (46)  Se budgivers karakterbok
koloriuskr 21,0025.08.2019 09:20:43
jeheidkr 20,00 (Autobud)25.08.2019 09:20:43
jeheidkr 17,00 (Autobud)25.08.2019 09:20:08
koloriuskr 16,0025.08.2019 09:20:08
jeheidkr 9,0016.08.2019 13:15:25

Karakterer (16202)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 20.02.2020 22:52:01