LUX Stemplet Sverige hefte-merker 2003 " KÅGE "      Annonse nr: 2462263
SVE-HEF-190813B-2003 Anna Lindh

LUX Stemplet Sverige hefte-merker 2003 " KÅGE " 18.02.2004 Anna Lindh (se bildet)

Merker vist på bildet er merker som leveres

Objektets tilstand
Utropspriskr 9,00
Startet14.08.2019 14:30:34
Slutter25.08.2019 20:35:00
Solgt forkr 21,00
Annonse vist16
LUX Stemplet Sverige hefte-merker 2003 " KÅGE "
Annonse nr: 2462263
Høyeste Budgiver gunnm01 (10883)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 21,0024.08.2019 23:09:07
jeheidkr 20,00 (Autobud)24.08.2019 23:08:25
gunnm01kr 20,0024.08.2019 23:08:25
jeheidkr 15,00 (Autobud)23.08.2019 22:43:20
gunnm01kr 14,0023.08.2019 22:43:20
jeheidkr 11,00 (Autobud)23.08.2019 13:23:08
gunnm01kr 10,0023.08.2019 13:23:08
jeheidkr 9,0016.08.2019 13:23:22

Karakterer (16100)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 28.01.2020 16:07:27