NK 1009 Steinkjer 19.10.87.      Annonse nr: 2461845

Tall i farger, 1987. Nær fullstemplet sidevendt. Flott merke.
Frakt: Postens portotakster + kr. 3,00 for innpakningsmateriell.
Objektets tilstand
Sendes kun innen Norden.
Utropspriskr 15,00
Slutter om 1d 20t 19min 40sek
Slutter21.08.2019 20:00:00
Annonse vist3

Selger:  skeide

Medlem siden: 23.07.2015
Sted: Inderøy
Karakterer (519)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.08.2019 23:40:20