Island Afa: 902-03 - Mineraler **      Annonse nr: 2461749

Postfriske. Arkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse, men kjøper må betale returporto.

NB! Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på tilsendte frimerker(ene).

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 7 dager etter mottatt faktura.

Fraktomk.: NOK 34,-opp til 100g (DKK 27,-), opp til 250g NOK 68,- (DKK 54,-). Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager i max. 2 mnd. kan avtales. Ved samlet kjøp for over NOK 400,- sendes samlingen portofritt.

Objektets tilstand
kr 34,00
Utropspriskr 3,00
Startet13.08.2019 23:20:00
Slutter21.08.2019 19:36:00
Solgt forkr 3,00
Annonse vist1
Island Afa: 902-03 - Mineraler **
Annonse nr: 2461749
Høyeste Budgiver terjed (16661)  Se budgivers karakterbok
terjedkr 3,0014.08.2019 12:51:11
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (12544)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 24.08.2019 01:18:53