Postkort - P-Lillo-Stenberg -Julegrøt ved peisen -      Annonse nr: 2461254

stemplet Oslo 1946 nr1076

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet13.08.2019 18:06:05
Slutter23.08.2019 18:03:00
Solgt forkr 14,00
Annonse vist22
Postkort - P-Lillo-Stenberg -Julegrøt ved peisen -
Annonse nr: 2461254
Høyeste Budgiver fisken42 (4360)  Se budgivers karakterbok
fisken42kr 14,0023.08.2019 17:42:15
birgholkr 12,0014.08.2019 12:20:09
fisken42kr 10,0013.08.2019 23:11:19
Selger:  Samler72

Medlem siden: 30.07.2015
Sted: Kråkerøy
Karakterer (3742)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 26.08.2019 10:41:33