Sign postkort - Chr.k      Annonse nr: 2461246

stemplet Aspedammen 1960

Aunekort nr 74/9

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Slutter om 2d 11t 56min 39sek
Slutter23.08.2019 17:58:00
Bud nåkr 20,00
Annonse vist15

Høyeste Budgiver Stavern (213)  Se budgivers karakterbok
Stavernkr 20,00 (Autobud)16.08.2019 15:39:10
birgholkr 18,0016.08.2019 15:39:10
Stavernkr 16,0015.08.2019 18:41:22
bergmorkr 15,00 (Autobud)15.08.2019 18:41:22
bergmorkr 14,00 (Autobud)14.08.2019 12:40:14
birgholkr 12,0014.08.2019 12:40:14
bergmorkr 10,0014.08.2019 12:31:34
Selger:  Samler72

Medlem siden: 30.07.2015
Sted: Kråkerøy
Karakterer (3742)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.08.2019 06:01:21