Fjellberg, Haugastøl. Småformat brukt 1927.      Annonse nr: 2461193

L. K. Ødegaard, Nesbyen   480.
SL stemplet ,,Finse 3 I 27,,
Kvalitet 2. Litt smuss og slitasje.
se scan

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Slutter om 1d 4t 55min 1sek
Slutter27.08.2019 15:35:00
Bud nåkr 22,00
Annonse vist14

Høyeste Budgiver birghol (1857)  Se budgivers karakterbok
birgholkr 22,0014.08.2019 09:48:22
eugenekr 20,0014.08.2019 09:03:42
Selger:  pedrosen

Medlem siden: 01.09.2012
Sted: Larvik
Karakterer (819)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 26.08.2019 10:39:59