Halv provisjon i Juli måned!

105 900
47 997
252 927
616 317

Fjellberg, Haugastøl. Småformat brukt 1927.      Annonse nr: 2461193

L. K. Ødegaard, Nesbyen   480.
SL stemplet ,,Finse 3 I 27,,
Kvalitet 2. Litt smuss og slitasje.
se scan

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Solgt forkr 22,00
Annonse vist15
Fjellberg, Haugastøl. Småformat brukt 1927.
Annonse nr: 2461193
Høyeste Budgiver birghol (2462)  Se budgivers karakterbok
birgholkr 22,0014.08.2019 09:48:22
eugenekr 20,0014.08.2019 09:03:42
Selger:  pedrosen

Medlem siden: 01.09.2012
Sted: Larvik
Karakterer (1039)  Se selgers karakterbok