8 stk. Molde i småformat. S/h og kolorerte.      Annonse nr: 2461163

Div. utgivere.
5 ubrukt og 3 brukte.
Noe slitasje. Kvalitet 1-2
se scan

Objektets tilstand
kr 25,00
Utropspriskr 40,00
Startet13.08.2019 15:24:43
Slutter27.08.2019 15:08:00
Solgt forkr 75,00
Annonse vist29
8 stk. Molde i småformat. S/h og kolorerte.
Annonse nr: 2461163
Høyeste Budgiver agricola (1979)  Se budgivers karakterbok
agricolakr 75,00 (Autobud)25.08.2019 12:33:44
i-nkr 70,0025.08.2019 12:33:44
agricolakr 62,0021.08.2019 20:42:35
i-nkr 60,00 (Autobud)21.08.2019 20:42:35
i-nkr 57,0014.08.2019 20:02:28
birgholkr 52,0014.08.2019 09:46:28
i-nkr 50,00 (Autobud)14.08.2019 09:46:28
i-nkr 49,00 (Autobud)14.08.2019 09:46:12
birgholkr 46,0014.08.2019 09:46:12
i-nkr 43,0014.08.2019 08:19:01
birgholkr 40,0013.08.2019 16:12:51
Selger:  pedrosen

Medlem siden: 01.09.2012
Sted: Larvik
Karakterer (904)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.01.2020 18:01:27