Nk 28, pakkepoststemplet      Annonse nr: 2460778

Feilfritt merke. Verdi : 900kr

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet13.08.2019 04:20:00
Slutter19.08.2019 14:00:00
Solgt forkr 46,00
Annonse vist32
Nk 28, pakkepoststemplet
Annonse nr: 2460778
Høyeste Budgiver Topgun (2595)  Se budgivers karakterbok
Topgunkr 46,00 (Autobud)19.08.2019 13:14:28
hansen56kr 45,0019.08.2019 13:14:28
Topgunkr 38,0019.08.2019 12:46:30
temkr 35,0019.08.2019 10:03:32
helse01kr 33,00 (Autobud)19.08.2019 10:03:32
helse01kr 26,0018.08.2019 18:56:54
temkr 25,00 (Autobud)18.08.2019 18:56:54
temkr 22,00 (Autobud)16.08.2019 09:09:52
helse01kr 20,0016.08.2019 09:09:52
temkr 3,0014.08.2019 08:07:48
Topgunkr 1,0013.08.2019 16:49:18

Karakterer (1757)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 26.08.2019 10:45:46