Nk 91 , pakkepoststemplet Kristiania      Annonse nr: 2460770

Feilfritt merke. HK : 925kr

Objektets tilstand
Utropspriskr 14,00
Startet13.08.2019 04:10:00
Slutter19.08.2019 14:00:00
Solgt forkr 76,00
Annonse vist35
Nk 91 , pakkepoststemplet Kristiania
Annonse nr: 2460770
Høyeste Budgiver Jeger51 (1503)  Se budgivers karakterbok
Jeger51kr 76,0019.08.2019 13:49:55
kaisjookr 75,00 (Autobud)19.08.2019 13:49:55
kaisjookr 66,00 (Autobud)19.08.2019 12:15:46
svbernkr 61,0019.08.2019 12:15:46
kaisjookr 51,0016.08.2019 14:13:48
Sigurd37kr 50,00 (Autobud)16.08.2019 14:13:48
Sigurd37kr 30,00 (Autobud)14.08.2019 11:45:54
svbernkr 27,0014.08.2019 11:45:54
Sigurd37kr 16,0013.08.2019 19:56:51
yes2kr 14,0013.08.2019 10:39:44

Karakterer (1743)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.08.2019 06:01:25