Nk 93, fint rundstemplet Christiania      Annonse nr: 2460769

Feilfritt merke. HK : 1050kr

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet13.08.2019 04:04:25
Slutter19.08.2019 14:00:00
Solgt forkr 325,00
Annonse vist79
Nk 93, fint rundstemplet Christiania
Annonse nr: 2460769
Høyeste Budgiver Jeger51 (1503)  Se budgivers karakterbok
Jeger51kr 325,0019.08.2019 13:50:31
kaisjookr 300,00 (Autobud)18.08.2019 18:25:00
gaiskr 292,0018.08.2019 18:25:00
kaisjookr 267,0018.08.2019 12:55:50
gaiskr 257,00 (Autobud)18.08.2019 12:55:50
gaiskr 197,0018.08.2019 11:21:39
kaisjookr 177,00 (Autobud)17.08.2019 23:27:19
Sigurd37kr 160,0017.08.2019 23:27:19
kaisjookr 130,0016.08.2019 14:08:37
Sigurd37kr 110,0016.08.2019 13:04:22
g-talfkr 105,00 (Autobud)16.08.2019 13:04:22
g-talfkr 85,00 (Autobud)16.08.2019 09:11:08
helse01kr 75,0016.08.2019 09:11:08
g-talfkr 70,00 (Autobud)13.08.2019 20:00:39
Sigurd37kr 65,0013.08.2019 20:00:39
g-talfkr 33,00 (Autobud)13.08.2019 19:58:01
Sigurd37kr 30,0013.08.2019 19:58:01
g-talfkr 12,00 (Autobud)13.08.2019 15:44:12
gaiskr 10,0013.08.2019 15:44:12
g-talfkr 5,00 (Autobud)13.08.2019 10:40:13
yes2kr 3,0013.08.2019 10:40:13
g-talfkr 1,0013.08.2019 08:20:55

Karakterer (1743)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.08.2019 06:05:28