BESSHEIM.Fjellstue.Volvo Amazon.Normann G-5-84      Annonse nr: 2460154

Postst: Otta 14-3.73.
Hj.slitasje.
PORTO etter gjeldende satser + kr 1,- for konvolutt/emb. Jeg pakker godt og legger litt papp/kartong el.lign i konvolutten for beskyttelse. Oppsamling etter avtale. Jeg bruker oftest GiBud sin fakturamail når jeg sender ut betalingsinfo,og disse har en tendens til å havne i spamfilteret til mottaker så følg litt med der.
Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet12.08.2019 19:27:11
Slutter19.08.2019 20:22:00
Solgt forkr 145,00
Annonse vist57
BESSHEIM.Fjellstue.Volvo Amazon.Normann G-5-84
Annonse nr: 2460154
Høyeste Budgiver 12rune34 (91)  Se budgivers karakterbok
12rune34kr 145,0018.08.2019 23:08:50
Anders77kr 125,0018.08.2019 21:18:23
12rune34kr 105,00 (Autobud)16.08.2019 20:30:03
Anders77kr 101,0016.08.2019 20:30:03
12rune34kr 91,00 (Autobud)13.08.2019 10:04:11
Anders77kr 81,0013.08.2019 10:04:11
12rune34kr 66,00 (Autobud)13.08.2019 10:03:55
Anders77kr 61,0013.08.2019 10:03:55
12rune34kr 52,0013.08.2019 07:16:36
1507robekr 50,00 (Autobud)13.08.2019 07:16:36
1507robekr 37,0013.08.2019 06:45:34
12rune34kr 35,00 (Autobud)13.08.2019 06:45:34
12rune34kr 31,0012.08.2019 22:07:43
birgholkr 28,0012.08.2019 21:24:36
12rune34kr 25,0012.08.2019 20:51:12
Selger:  jahab
Profilbilde   Medlem siden: 22.09.2007
Sted: Fauske
Karakterer (1955)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 24.08.2019 01:23:30