Norge stemplet Sk 897- 901      Annonse nr: 2458059

Studer bilde.

Ingen mulighet til sammenslåing av auksjoner. Kan heller ikke slås

sammen med våre andre auksjoner (Britta1951)

Alle leveranser sendes på kjøpers risiko.

Kun uke for uke oppgjør.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Slutter om 1d 1t 23min 5sek
Slutter24.08.2019 18:06:00
Annonse vist5

Selger:  folkvang

Medlem siden: 06.07.2015
Sted: Sponvika
Karakterer (1804)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.08.2019 16:42:55