GERD NYQUIST: DJEVELENS FOTSPOR 1978      Annonse nr: 2457854

Aschehougs Forlag 1990. Pocketutgave.

Utgitt første gang i 1978.

12 fortellinger innen krim, spenning og/eller det overnaturlige.

Boka er brukt, og i akseptabel tilstand.

Ingen sider mangler.

Oppgitt fraktsats forutsetter levering ihh. til selgers reiseprogram - første primo sept.-19.

Kan sendes direkte fra Spania, men da til fraktpris kr.145,-.

Se scans

Sendinger under 1kg sendes normalt som uregistrert A-post og sendes på mottakers ansvar. Ønskes annen forsendelse vennligst gi beskjed rett etter tilslag.
Objektets tilstand
kr 90,00
Utropspriskr 5,00
Slutter om 17d 18t 2min 23sek
Slutter11.09.2019 17:51:00

Selger:  pransom
Profilbilde   Medlem siden: 19.03.2014
Sted: Torrox Costa
Land: SPAIN
Karakterer (420)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 24.08.2019 23:48:37