JO NESBØ: PANSERHJERTE      Annonse nr: 2457850
Jo Nesbø: PanserhjerteJo Nesbø: Panserhjerte b

Paperback-utgave. Aschehoug Forlag, Oslo.

Utkom i 2009.

Denne er 3.opplag fra 2013.

Brukt, noen ganger. Likevel i akseptabel stand. Ingen sider mangler eller er skadet.

ca.640 sider - vekt ca. 360 gr.

God krim.

Oppgitt fraktsats forutsetter levering ihh. til selgers reiseprogram - første primo sept.-19.

Kan sendes direkte fra Spania, men da til fraktpris kr.145,-.

Som scans

Sendinger under 1kg sendes normalt som uregistrert A-post og sendes på mottakers ansvar. Ønskes annen forsendelse vennligst gi beskjed rett etter tilslag.
Objektets tilstand
kr 90,00
Utropspriskr 10,00
Slutter om 17d 18t 6min 0sek
Slutter11.09.2019 17:47:00

Selger:  pransom
Profilbilde   Medlem siden: 19.03.2014
Sted: Torrox Costa
Land: SPAIN
Karakterer (420)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 24.08.2019 23:41:00