JO NESBØ: PANSERHJERTE      Annonse nr: 2457850
Jo Nesbø: PanserhjerteJo Nesbø: Panserhjerte b

Paperback-utgave. Aschehoug Forlag, Oslo.

Utkom i 2009.

Denne er 3.opplag fra 2013.

Brukt, noen ganger. Likevel i akseptabel stand. Ingen sider mangler eller er skadet.

ca.640 sider - vekt ca. 360 gr.

God krim.

Oppgitt fraktsats forutsetter levering ihh. til selgers reiseprogram - første primo sept.-19.

Kan sendes direkte fra Spania, men da til fraktpris kr.145,-.

Som scans

Sendinger under 1kg sendes normalt som uregistrert A-post og sendes på mottakers ansvar. Ønskes annen forsendelse vennligst gi beskjed rett etter tilslag.
Objektets tilstand
kr 90,00
Utropspriskr 10,00
Slutter om 27d 3t 4min 25sek
Slutter15.03.2020 19:06:04
Annonse vist60

Selger:  pransom
Profilbilde   Medlem siden: 19.03.2014
Sted: Torrox Costa
Land: SPAIN
Karakterer (451)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 17.02.2020 16:01:39