Toalettveske/ toalettmappe, Marimekko for Finnair      Annonse nr: 2456624

Toalettveske/toalettmappe Marimekko spesialdesignet for Finnair langdistanseflyvninger. Samlerobjekt for flyinteresserte eller toalettveske for den som liker Marimekko design. Toalettvesken er ubrukt og fremstår som ny.

Kun porto etter norsk posttakst kommer i tillegg. Flere kjøp kombineres for rimeligst mulig forsendelse. Kan hentes etter nærmere avtale.
Objektets tilstand
Nytt i original embalasje
kr 55,00
Utropspriskr 95,00
Startet08.09.2019 11:34:45
Slutter15.09.2019 11:34:45
Annonse vist10
Toalettveske/ toalettmappe, Marimekko for Finnair
Annonse nr: 2456624
Selger:  RA_01

Medlem siden: 05.08.2006
Karakterer (237)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.10.2019 18:51:33