Foto - Bybudet i Hulda Garborgs "Hos Lindelands"      Annonse nr: 2456032

Pent, brukt gammelt fotografi fra begynnelsen av 1900-tallet? Noe hjørneslitasje.

Format: ca11x16,5 cm.

Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Startet09.08.2019 10:59:48
Slutter22.08.2019 21:01:00
Annonse vist9
Foto - Bybudet i Hulda Garborgs "Hos Lindelands"
Annonse nr: 2456032

Karakterer (8704)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 26.08.2019 12:40:23