Nk 201 på klipp med Maskinstempel med tekst      Annonse nr: 2452835
Bruk Dronning Maud Merker
Bruk Dronning Maud Merker

Auksjon.
Utrop 5kr (+ porto under 20gr)
Norge 1940 stemplet.
Nk 201 på klipp med Maskinstempel Oslo 29.3.40. Stempelet har teksten «Bruk Dronning Maud Merker».
Dekorativt objekt
Takk for at du sjekker en av mine annonser. Objektene er i normalkvalitet, dvs at ingen merker skal ha større skader som rift, tynn flekk, eller hengselspor hvis de er angitt som postfriske **. Portokostnad = faktisk porto.
Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Slutter om 4d 18t 38min 35sek
Slutter28.08.2019 22:05:27
Annonse vist13

Selger:  Keiko Engros

Medlem siden: 13.08.2018
Sted: Gjøra
Karakterer (520)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 24.08.2019 03:26:52