Nk 201 på klipp med Maskinstempel med tekst      Annonse nr: 2452835
Bruk Dronning Maud Merker
Bruk Dronning Maud Merker

Auksjon.
Utrop 5kr (+ porto under 20gr)
Norge 1940 stemplet.
Nk 201 på klipp med Maskinstempel Oslo 29.3.40. Stempelet har teksten «Bruk Dronning Maud Merker».
Dekorativt objekt
Takk for at du sjekker en av mine annonser. Objektene er i normalkvalitet, dvs at ingen merker skal ha større skader som rift, tynn flekk, eller hengselspor hvis de er angitt som postfriske **. Portokostnad = faktisk porto.
Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet21.08.2019 22:05:27
Slutter28.08.2019 22:05:27
Solgt forkr 18,00
Annonse vist26
Nk 201 på klipp med Maskinstempel med tekst
Annonse nr: 2452835
Høyeste Budgiver kaisjoo (2311)  Se budgivers karakterbok
kaisjookr 18,00 (Autobud)28.08.2019 18:24:19
helse01kr 16,0028.08.2019 18:24:19
kaisjookr 7,0028.08.2019 17:49:37
helse01kr 5,0027.08.2019 09:05:24
Selger:  Keiko Engros

Medlem siden: 13.08.2018
Sted: Gjøra
Karakterer (653)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.02.2020 07:19:36