Nk 307-08, med Førstedagsstempel på klipp      Annonse nr: 2452834
Førstedagsstempel -6-10-42 på klipp

Auksjon.
Utrop 5kr (+ porto under 20gr)
Norge 1942 stemplet.
Nk 306-07, Johan Herman Wessel 200 år, på klipp med Førstedagsstempel -6-10-42.
Takk for at du sjekker en av mine annonser. Objektene er i normalkvalitet, dvs at ingen merker skal ha større skader som rift, tynn flekk, eller hengselspor hvis de er angitt som postfriske **. Portokostnad = faktisk porto.
Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet21.08.2019 21:20:22
Slutter28.08.2019 21:20:22
Nk 307-08, med Førstedagsstempel på klipp
Annonse nr: 2452834
Høyeste Budgiver kaisjoo (2311)  Se budgivers karakterbok
kaisjookr 5,0028.08.2019 17:49:23
Selger:  Keiko Engros

Medlem siden: 13.08.2018
Sted: Gjøra
Karakterer (652)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.02.2020 17:37:28