Nk 302-05, med Førstedagsstempel på klipp      Annonse nr: 2452832
Førstedagsstemplet Nordraak på klipp

Auksjon.
Utrop 10kr (+ porto under 20gr)
Norge 1942 stemplet.
Nk 302-05, Rikard Nordraak 100 år, på klipp med Førstedagsstempel 12-6-42.
Liten kvalitetsanmerkning på 10-ørens venstreside.
Takk for at du sjekker en av mine annonser. Objektene er i normalkvalitet, dvs at ingen merker skal ha større skader som rift, tynn flekk, eller hengselspor hvis de er angitt som postfriske **. Portokostnad = faktisk porto.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet21.08.2019 22:05:27
Slutter28.08.2019 22:05:27
Annonse vist11
Nk 302-05, med Førstedagsstempel på klipp
Annonse nr: 2452832
Høyeste Budgiver kaisjoo (2311)  Se budgivers karakterbok
kaisjookr 10,0028.08.2019 17:49:06
Selger:  Keiko Engros

Medlem siden: 13.08.2018
Sted: Gjøra
Karakterer (653)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.02.2020 07:48:56