LILLEHAMMER.Victoria Hotell.Terassen.Aune F-2930-6      Annonse nr: 2452764

Postg.1970.Frim.fjernet.Litthj.slitasje.Liten kn.t h øvre bildekant.
PORTO etter gjeldende satser + kr 1,- for konvolutt/emb.
Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet11.09.2019 21:20:44
Slutter15.09.2019 19:21:30
Annonse vist17
LILLEHAMMER.Victoria Hotell.Terassen.Aune F-2930-6
Annonse nr: 2452764
Selger:  jahab

Medlem siden: 22.09.2007
Sted: Fauske
Karakterer (2586)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.02.2020 17:01:02