LILLEHAMMER.Victoria Hotell.Terassen.Aune F-2930-6      Annonse nr: 2452764

Postg.1970.Frim.fjernet.Litthj.slitasje.Liten kn.t h øvre bildekant.
PORTO etter gjeldende satser + kr 1,- for konvolutt/emb. Jeg pakker godt og legger litt papp/kartong el.lign i konvolutten for beskyttelse. Oppsamling etter avtale. Jeg bruker oftest GiBud sin fakturamail når jeg sender ut betalingsinfo,og disse har en tendens til å havne i spamfilteret til mottaker så følg litt med der.
Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Slutter om 3d 17t 26min 19sek
Slutter28.08.2019 21:20:00
Annonse vist9

Selger:  jahab
Profilbilde   Medlem siden: 22.09.2007
Sted: Fauske
Karakterer (1955)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 25.08.2019 03:53:41