Østkanten Kull- & Vedforretning. M Michalsen      Annonse nr: 2452700

Artig logokonvolutt. Stemplet10 IX 37 Oslo Gamlebyen.

Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Startet07.08.2019 20:32:20
Slutter14.08.2019 20:29:00
Solgt forkr 30,00
Annonse vist7
Østkanten Kull- & Vedforretning. M Michalsen
Annonse nr: 2452700
Høyeste Budgiver hansen56 (102)  Se budgivers karakterbok
hansen56kr 30,0014.08.2019 18:29:50
Selger:  polly1965

Medlem siden: 28.07.2015
Sted: Gressvik
Karakterer (409)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 26.08.2019 01:43:13